ZESPÓŁ

NASZ ZESPÓŁ


Nasza kadra trenerska to ambitni ludzie, chcący odmienić branżę fitness. Ekipa z Dąbrowskiego 36 to pasjonaci i trenerzy, których misją jest szerzenie wiedzy na temat zdrowia. Wszyscy aktywnie biorą udział w kursach, szkoleniach i konferencjach dotyczących treningu i odżywiania, aby nasz klient miał 100% pewności, że trafił pod skrzydła fachowców.

JACEK WUJDA

Trener personalny, dietetyk studia D36

Jeden z najbardziej charyzmatycznych trenerów we Wrocławiu z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem trenerskim. Prowadzi popularny profil na Facebooku „Atletycznie”, na którym dzieli się swoją wiedzą i pasją. Ukończył studia na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz szereg specjalistycznych kursów i szkoleń, dzięki którym wypracował skuteczne metody działań treningowych i dietetycznych, które gwarantują synergistyczny efekt. Fascynuje się ruchem, żywieniem, życiem na ziemi, nowymi technologiami oraz wspinaczką. Założyciel studia D36.


AGATA ABRAMOWICZ

Trenerka personalna studia D36

Trenerka z dziewięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych oraz treningów personalnych. W swoich treningach lubi wykorzystywać przede wszystkim proste ale niezawodne rozwiązania. Uczestniczka wielu szkoleń trenerskich, również tych dotyczących diety i suplementacji. Prywatnie biega ultra maratony, czynnie bierze udział w różnych wydarzeniach sportowych i sukcesywnie się w tym rozwija. Agata na sali ceni sobie przede wszystkim relacje z podopiecznym i otwartą atmosferę, by pomóc mu osiągać założone cele i skutecznie poprawiać komfort życia.


KUBA ŁASZCZ

Trener personalny, fizjoterapeuta studia D36

Kuba w swojej pracy stara się łączyć wszystko, co najlepsze ze świata treningu i fizjoterapii. Jest twórcą projektu Fizjomate, który już od ponad 2 lat edukuje tysiące ludzi w zakresie ogólnopojętego zdrowia. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, dzięki czemu pomoże Ci osiągnąć wymarzoną formę, jak i wrócić po kontuzji. Uwielbia poznawać nowe osoby i dobrą atmosferę.


KUBA SYTAR

Trener personalny współpracujący z naszym studiem

Silny człowiek. Kuba jest doświadczonym trenerem, a także szkoleniowcem, specjalizującym się w treningu z odważnikami kulowymi kettlebell. Jednak inne metody treningowe są mu oczywiście dobrze znane. Poza treningami doskonale włada językiem angielskim, którego jest tłumaczem. Jest autorem polskiego przekładu treningowego bestsellera „Zacznij od siły” i wielu innych książek. Kładzie mocny nacisk na doskonałą technikę i bezpieczeństwo ćwiczeń.


MARTA NOWICKA

Trenerka personalna, dietetyczka współpracująca z naszym studiem

Trenerka i dietetyczka z powołania. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz uczestniczka wielu szkoleń związanych z treningiem i żywieniem. Do swoich zadań podchodzi bardzo starannie i z poświęceniem. Marta zadba o każdy szczegół wykonywanego przez Ciebie ćwiczenia, a przy tym wszystkim zmotywuje do działania również poza salą treningową. To ciepła i empatyczna osoba, której nie da się nie lubić