Nasz zespół

Nasza kadra trenerska to ambitni ludzie, chcący odmienić branżę fitness. Ekipa z Dąbrowskiego 36 to pasjonaci i trenerzy, których misją jest szerzenie wiedzy na temat zdrowia. Wszyscy aktywnie biorą udział w kursach, szkoleniach i konferencjach dotyczących treningu i odżywiania, aby nasz klient miał 100% pewności, że trafił pod skrzydła fachowców.

Jacek Wujda

+48 506 209 589


Jacek jest perfekcjonistą. Jego pasja to dążenie do jak największej kontroli nad własnym ciałem. Ukończone studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz szereg specjalistycznych kursów i szkoleń dają mu ogromną wiedzę na temat metodyki treningu. W swojej pracy kładzie nacisk na różnorodność i naukę wielostawowych ćwiczeń siłowych. Bazuje na połączeniu idei treningu funkcjonalnego z treningiem siłowym. Jego innowacyjne podejście do ćwiczeń i odżywiania dają synergistyczny efekt.

Michał Wróblewski

+48 530 728 578


Michał w swoich treningach stawia przede wszystkim na jakość, aby każde spotkanie dawało Tobie maksimum korzyści. Studia na kierunku Fizjoterapia to mnóstwo doświadczenia, które sprawiły, że specjalizuje się w rehabilitacji i treningu funkcjonalnym. Prócz pomocy w osiągnięciu wymarzonej sylwetki zajmie się Tobą również od strony terapeutycznej. Kompleksowe podejście do treningu jest jego kluczem do sprawnego estetycznego ciała.

Grzegorz Soczomski

+48 727 920 222


Biegacz i trener przygotowania siłowego, współpracownik największych biegowych portali internetowych w Polsce. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas pracy ze sportowcami-amatorami oraz szkoleniom z zakresu treningu siłowego, orientuje się nie tylko, jakie problemy nurtują ludzi dbających o formę, ale także jak im zaradzić. Stawia przy tym na różnorodność, wszechstronny rozwój i prewencję kontuzjom.

Katarzyna Ziarko

+48 600 246 418


Współwłaścicielka studia Dąbrowskiego 36. Nieugięta w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Opiekunka naszego zespołu.