ZESPÓŁ

NASZ ZESPÓŁ


Nasza kadra trenerska to ambitni ludzie, chcący odmienić branżę fitness. Ekipa z Dąbrowskiego 36 to pasjonaci i trenerzy, których misją jest szerzenie wiedzy na temat zdrowia. Wszyscy aktywnie biorą udział w kursach, szkoleniach i konferencjach dotyczących treningu i odżywiania, aby nasz klient miał 100% pewności, że trafił pod skrzydła fachowców.

JACEK WUJDA

Trener personalny, dietetyk

Jeden z najbardziej charyzmatycznych trenerów we Wrocławiu z ponad ośmioletnim doświadczeniem trenerskim. Prowadzi popularny profil na Facebooku „Atletycznie”, na którym dzieli się swoją wiedzą i pasją. Ukończył studia na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz szereg specjalistycznych kursów i szkoleń, dzięki którym wypracował skuteczne metody działań treningowych i dietetycznych, które gwarantują synergistyczny efekt. Fascynuje się żywieniem, życiem na ziemi, nowymi technologiami oraz wspinaczką. Założyciel studia D36.


MICHAŁ WRÓBLEWSKI

Trener personalny, fizjoterapeuta

Michał w swoich treningach stawia przede wszystkim na jakość, aby każde spotkanie dawało Tobie maksimum korzyści. Ukończenie studiów na kierunku Fizjoterapia to mnóstwo doświadczenia, które sprawiły, że specjalizuje się w rehabilitacji i treningu funkcjonalnym. Prócz pomocy w osiągnięciu wymarzonej sylwetki zajmie się Tobą również od strony terapeutycznej. Kompleksowe podejście do treningu jest jego kluczem do sprawnego estetycznego ciała.


MARTA NOWICKA

Trener personalny, dietetyk

Trenerka i dietetyczka z powołania. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz uczestniczka wielu szkoleń związanych z treningiem i żywieniem. Do swoich zadań podchodzi bardzo starannie i z poświęceniem. Marta zadba o każdy szczegół wykonywanego przez Ciebie ćwiczenia, a przy tym wszystkim zmotywuje do działania również poza salą treningową. To ciepła i empatyczna osoba, której nie da się nie lubić


KUBA SYTAR

Trener personalny

Silny człowiek. Kuba jest doświadczonym trenerem, a także szkoleniowcem, specjalizującym się w treningu z odważnikami kulowymi kettlebell. Jednak inne metody treningowe są mu oczywiście dobrze znane. Poza treningami doskonale włada językiem angielskim, którego jest tłumaczem. Jest autorem polskiego przekładu treningowego bestsellera „Zacznij od siły” i wielu innych książek. Kładzie mocny nacisk na doskonałą technikę i bezpieczeństwo ćwiczeń.