CENNIK


W ramach każdego pakietu Twój trener personalny ustala indywidualny plan treningowy oraz wskazówki dietetyczne, dzięki którym osiągniesz swój cel.

W zależności od potrzeb naszych podopiecznych oferujemy pakiety 60 oraz 30 minutowych treningów

Każdy oferowany pakiet treningów jest do wykorzystania w ciągu 40 dni z możliwością przedłużenia w przypadku choroby lub wyjazdu

Zobacz nasz wideo o naszym studiu!

d36-vimeod36-vimeo-hover
Treningi 60 minutowe
60 minut to optymalny czas na wykonanie pełnego treningu, zawierającego odpowiednią rozgrzewkę, ćwiczenia mobilizacyjne i przygotowujące do ruchu, ćwiczenia główne, a także wyciszające i rozciągające. Godzinne treningi to najlepsza opcja dla tych, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoje ciało pod opieką profesjonalisty.
Treningi 30 minutowe
30 minut to wystarczający czas na to aby zrobić krótki, intensywny trening interwałowy, wzmacniający, odchudzający lub poprawiający Twoją kondycję i zdolności motoryczne. To doskonała oferta dla osób, które nie mają wiele czasu, a chcą zadbać o swoje cia

Trening - 60 minut

Trening - 30 minut

Wahasz się?

Pierwsza konsultacja
jest darmowa!


UMÓW SIĘ!

Istnieje możliwość niestandardowej współpracy np. konsultacje raz na dwa tygodnie lub raz na miesiąc z realizacją planu treningowego i żywieniowego, przygotowanego przez naszych specjalistów we własnym zakresie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI